פתרונות תמיכה טכנית ואבטחת מידע

תוכן [ הסתר ]

ברגע שכננס המחשב לחיינו והפך למכשיר חשמלי שאי אפשר בלעדיו (אצל לא מעט אנשים, בעיקר בדירות שכורות, יש מחשב לפני מכונת כביסה ואפילו מיקרוגל), נכנס גם מושג חדש יחד איתו: תמיכה טכנית. זהו למעשה שירות של מומחי מחשבים שמסייעים לאדם לתפעל את מחשבו במקרה של תקלה או כשהוא אינו יודע כיצד להפעיל או להשמיש תוכנה כלשהי.

כיום ישנן לא מעט אפשרויות לקבלת תמיכה טכנית, כאשר הנפוצה ביותר היא זו שנעשית באמצעות הטלפון. הבעיה היא, שכאשר האדם מהצד השני של הקו לא רואה מולו את המסך של המטלפן, עלולות להיווצר בעיות תקשורת לא פשוטות עוד לפני הטיפול בבעיה עצמה.

אפשרות נפלאה להתגבר על הטלפון השבור הזה (תרתי משמע) הוא להיות נגיש אל המסך בזמן אמת ולראות בדיוק את מה שרואה המשתמש בו. ניתן לעשות זאת על ידי הזמנת טכנאי מחשבים הביתה, ואפשר לעשות זאת באמצעות השתלטות מרחוק על המחשב. שירות Support.Online מציע בדיוק את זה.

מהי השתלטות מרחוק? זה דבר בטוח?

השאלה הזו לא נשאלת סתם. השתלטות מרחוק היא כלי נפלא, אשר מאפשר לאדם במקום רחוק להשתלט על מחשב של אדם אחר באמצעות חיבור אינטרנט בלבד, לשוטט בו בעזרת העכבר שלו, להקליד בו מסרים בעזרת המקלדת, לגלוש דרכו באינטרנט ועוד – ממש כאילו הוא היה המשתמש האמיתי במחשב הרחוק.

הבעיה היא שטכנולוגיה זו נוצלה על ידי אנשים בעלי כוונות זדוניות, אשר ביקשו בעזרת ההשתלטות מרחוק לבצע במחשב של המשתמש התמים תחבולות שונות ולדלות ממנו פרטים אישיים חשובים.

אבל כשמדובר על Support.Online, אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין. ראשית, כדי לבצע השתלטות מרחוק האדם ה'משתלט' זקוק לאישור שלכם. אם הוא אינו משתמש בתחבולות כדי לעשות זאת (ואין שום סיבה שאנשי החברה יחדרו למחשב שלכם ללא רשות), אתם תוכלו לשלוט על היתר הכניסה שלו.

Support.Online היא חברה אמינה, אחראית ומנוסה, אשר מעסיקה אך ורק טכנאים בעלי ידע רב ורמת שירות גבוהה. אין לאנשיה כל סיבה לבצע במחשב שלכם מעבר למה שביקשתם. זוהי תמיכה טכנית לכל דבר, בזמן אמת ומול המסך שלכם, אך מבלי להכניס איש הביתה.

אז מה מציעים מומחי התמיכה של Support.Online?

אנשי Support.Online מציעים לכל משתמש מחשב את השירותים הבאים:

  • פתרון בעיות מחשב
  • גיבוי ושחזור מידע
  • אבטחת מידע
  • תמיכה טכנית בתיבות דואר אלקטרוני
  • מחיקה והגנה מפני וירוסים
  • התקנת חומת אש
  • איתור תוכנות רוגלות
  • הגדרת רשתות אינטרנט ביתיות
  • שיפור ביצועי המחשב

השירותים שמעניקה Support.Online ניתנים לסוגים רבים של מחשבים: מחשבי PC נייחים וניידים, מקינטוש, סמארטפונים, טאבלטים, טלוויזיות חכמות, סטרימרים ועוד. מומחי המחשבים של החברה מספקים לכל לקוח את המענה הנרחב ביותר שיש.

הייחודיות של Support.Online לא נגמרת כאן

שירותי החברה ניתנים בשיטה מיוחדת, של תשלום פר דקה. כלומר: כל לקוח משלם על משך הזמן שארך השירות, ולא על פי ביקור או לפי שעה (בקרב טכנאים רבים, המחיר נותר קבוע ללא קשר למשך הטיפול במחשב).

כמו כן, Support.Online מציעה ללקוחותיה שלל מסלולי תמיכה טכנית ותוכניות שירות לטווח ארוך, כדי להבטיח שהמחשב יישאר במצב טוב מכל בחינה שהיא, למשך זמן רב. כל פנייה נעשית דרך אתר האינטרנט של החברה, אשר מקפידה להיות זמינה ללקוחותיה לאורך כל חלקי היממה.

נושאים חשובים


חומת אש

רק אחרי שמתקינים תוכנת חומת אש (פיירוול - Firewall) ומעיפים מבט ברשימת נסיונות הפריצה שהיא סיכלה, מבינים עד כמה חשוב היה להתקין אותה.

לקריאה נוספת

שחזור מידע

אובדן של מידע מהמחשב עשוי להיות בזמנים מסוימים עניין קריטי ורגיש. שחזור מידע נועד לספק מענה מיידי לתקלות דיגיטאליות שגרמו לאבדן המידע.

לקריאה נוספת

תוכנות ניקוי המחשב

עם השנים מתמלא המחשב שלנו בפסולת והופך בשל כך לאיטי יותר. תוכנות שהותקנו בעבר על המחשב וכבר הוסרו מזמן משאירות אחריהן שאריות

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

אבטחת מידע

כל הזכויות שמורות © 2013-2024