כיצד תוכלו לדעת האם הלינק שקיבלתם מאובטח או לא?

בניית קישורים היא תהליך של רכישת או צבירת קישורים נכנסים לאתר מאתרים אחרים הרלוונטיים לו. כאשר יש לכם קישור מאובטח ששולח תנועה לאתר שלכם, זה יכול לעזור לכם להתברג גבוה יותר במנועי החיפוש ולהגביר את ה-SEO שלכם. מה חשוב לדעת בנושא? המשיכו לקרוא.
באופן כללי ומבלי להיכנס לדרכי פעולה שונות, יש לציין כי בניית קישורים היא תהליך של רכישת קישורים לאתר האינטרנט שלכם מאתרים אחרים. זהו חלק חשוב מאוד בתהליכים של אופטימיזציה למנועי חיפוש וחשוב לרכוש קישורים מאובטחים משירותי בניית קישורים בעלי מוניטין. זאת, מכיוון שהם מספקים לכם את הביטחון שלא תיענשו על ידי גוגל וכדי שמאמצי ה-SEO שלכם לא ייפגעו בעקבות רכישת לינקים לא מאובטחים. 

מה חשוב לדעת על בניית לינקים לאתר? 

בניית מערך קישורים היא חלק חשוב בקידום אתרים מסוג SEO, במיוחד עבור אתרים שמחפשים דירוג גבוה במנועי חיפוש בצורה אורגנית. בתוך כך, הדרך הטובה ביותר לדעת אם רכשתם קישור מאובטח היא לבדוק את כתובת האתר בסרגל הדפדפן שלכם.
הצביעו על כתובת ה-URL בסרגל הדפדפן, ככה שהכתובת תיצבע בכחול. כעת, שימו לב שבפינה הימנית קיים סימן קטן של מנעול. אם הוא שם, האתר מאובטח. אם לא, כמראה קיבלתם לינקים מאתרים לא מאובטחים שיכולים לגרום נזק למאמצי ה-SEO שלכם. 

החשיבות בהשגת קישורים מאובטחים 

קבלת קישורים היא חלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיית SEO. עם זאת, השגת קישורים נכנסים יכולה להיות קשה. הסיבה לכך היא, שגוגל מענישים אתרים שיש בהם הרבה קישורי ספאמים נכנסים. בתוך כך, בניית קישורים דורשת השגת קישורים מאובטחים.
בפועל, זה אומר שאתם רוצים לבנות קישורים מאתרים בעלי סמכות דומיין גבוהה, וכאלו שלא צפויים להוביל ל-PANELTY על ידי גוגל על קישורים ספאמיים. באופן כללי, קישור מאובטח הוא קישור שמגיע מאתר בעל מוניטין טוב וכזה שיש לו הרבה קישורים נכנסים באיכות גבוהה, אבל לא רק. מעבר לכך, גוגל רוצה לוודא שהתוכן באתר הוא אמין. זאת, על מנת למנוע כל סיכון פוטנציאלי של תוכנות זדוניות או תוכן בעייתי שמתפרסם בפלטפורמה כזאת או אחרת. 

כיצד בודקים אם לינק מאובטח או לא? 

ישנן מספר דרכים לבדוק אם קישור מאובטח, כאשר אחת השיטות הפופולריות ביותר כיום היא שימוש ב-SSL, אשר משמש לאימות הזהות של אתרי אינטרנט שונים. כמו כן, אפשר פשוט לבדוק את כתובת ה-URL של הלינק. אם הלינק כולל “HTTPS”, אז הלינק אכן מאובטח.
אם אינכם מרגישים מספיק בנוח לבדוק את הפרמטרים האלו בעצמכם, אנחנו ממליצים לקבל סיוע מאת חברת קידום אתרים אשר מתמחה בבניית מערך לינקים נכנסים לאתר. ככה תוכלו לדעת שאתם מכוסים היטב מכל הכיוונים ולא חשופים לענישה על ידי גוגל.
למידע נוסף האם הלינק שקיבלתם הינו מאובטח או לא, הקליקו פה.

נושאים חשובים


חומת אש

רק אחרי שמתקינים תוכנת חומת אש (פיירוול - Firewall) ומעיפים מבט ברשימת נסיונות הפריצה שהיא סיכלה, מבינים עד כמה חשוב היה להתקין אותה.

לקריאה נוספת

שחזור מידע

אובדן של מידע מהמחשב עשוי להיות בזמנים מסוימים עניין קריטי ורגיש. שחזור מידע נועד לספק מענה מיידי לתקלות דיגיטאליות שגרמו לאבדן המידע.

לקריאה נוספת

תוכנות ניקוי המחשב

עם השנים מתמלא המחשב שלנו בפסולת והופך בשל כך לאיטי יותר. תוכנות שהותקנו בעבר על המחשב וכבר הוסרו מזמן משאירות אחריהן שאריות

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

אבטחת מידע

כל הזכויות שמורות © 2013-2024