חבילות הגנה לאינטרנט

הדרך הטובה ביותר להגן על המחשב שלך מפני האיומים האורבים לו ברשת כיום היא לבנות חבילת הגנה לאינטרנט, שהיא למעשה שילוב של תוכנות שיגן על המחשב שלך בצורה המיטבית. על מנת להשיג את ההגנה המירבית, ניתן לעשות שימוש בתוכנה הטובה ביותר הקיימת בכל אחד מתחומי ההגנה הקיימים. הבעיה בשיטה זו היא שהתוכנות השונות לא תמיד מסתדרות בצורה מיטבית אחת עם השנייה, ולכן ההתקנה שלהן והגדרתן בצורה נכונה עלולה להיות משימה מסובכת שתדרוש זמן וידע.

למי שאין את הזמן והידע נתפרו מספר חבילות הגנה לאינטרנט מוכנות מראש שאמנם אולי אינן המיטב של המיטב, אך הן בהחלט עונות על הצרכים של רוב רובם של בעלי המחשבים. מוצרים אלו כוללה כוללים בתוכם מספר תוכנות שביחד נועדו לספק הגנה מלאה למחשב האישי שלך. כיום ניתן למצוא חבילות הגנה לאינטרנט טובות בעלויות סבירות, המכסות את מגוון הסיכונים העומדים בפני מחשב המחובר אל רשת האינטרנט. חבילות הגנה לאינטרנט מסוג זה כוללות בתוכן בדך כלל את הרכיבים הבאים:

בתחום חבילות ההגנה לאינטרנט המלאות בולטת כיום החבילה אותה מציעה חברת סימנטק, הנקרא Norton 360. חבילה נוספת אותה כדאי לשקול היא החבילה של חברת צ'קפוינט, הנקראת Zonealarm Internet Security Suite.

Norton 360

פרסומת

Norton 360 - גירסה 2.0

מערכת הכוללת את כל התוכנות אותם מחשבך צריך בכדי להתגונן בפני האיומים היומיומיים ברשת האינטרנט.

$79.99

Zonealarm Internet Security Suite

פרסומת

Zonealarm Internet Security Suite

תוכנת ZoneAlarm Internet Security Suite מגינה עליך בכל הרמות, מן הרמות הנמוכות ביותר של מערכת ההפעלה ועל העולם האמיתי.

$49.95 $39.95

נושאים חשובים


חומת אש

רק אחרי שמתקינים תוכנת חומת אש (פיירוול - Firewall) ומעיפים מבט ברשימת נסיונות הפריצה שהיא סיכלה, מבינים עד כמה חשוב היה להתקין אותה.

לקריאה נוספת

שחזור מידע

אובדן של מידע מהמחשב עשוי להיות בזמנים מסוימים עניין קריטי ורגיש. שחזור מידע נועד לספק מענה מיידי לתקלות דיגיטאליות שגרמו לאבדן המידע.

לקריאה נוספת

תוכנות ניקוי המחשב

עם השנים מתמלא המחשב שלנו בפסולת והופך בשל כך לאיטי יותר. תוכנות שהותקנו בעבר על המחשב וכבר הוסרו מזמן משאירות אחריהן שאריות

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

אבטחת מידע

כל הזכויות שמורות © 2013-2024