מרגישים שהמחשב שלכם לא ממש זז באינטרנט? יכולות להיות לכך הרבה מאוד סיבות. תחילה, הייתי ממליץ לכם לבצע בדיקת מהירות גלישה, 012 יצאו במוצר חדש שבודק מידית את מהירות העלאה וההורדה ומציג אותה בצורה גרפית ברורה. אם מהירות הגלישה שלכם לא כמו שהיא אמורה להיות תבדקו את הדברים הבאים:

רוגלות

בזמן הגלישה באינטרנט עלולים להידבק אליכם רוגלות המאטות את מהירות הגלישה. כדאי לעבור על המאמר אנטי רוגלות ולבצע את הניקוי כמו שצריך. לאחר מכן תנסו להריץ שוב את בדיקת המהירות ולראות אם המצב השתפר.

מספר מחשבים מחוברים ברשת

אם ישנם מספר מחשבים המשתמשים ברוחב הפס שלכם במקביל, ייתכן ואחד מהם "שואב" כרגע יותר משאבים ולכן מהירות הגלישה נמוכה בבדיקה. אם אתם משתמשים ביותר ממחשב אחד על הרשת תקפידו על כך שמהירות הגלישה שלכם מספיק גדולה לתמוך בכך. מהירות של למעלה מ 3M צריכה להספיק לרוב הגולשים הביתיים במידה ויש עד 3 או 4 מחשבים.

וירוסים

אם עדיין אתם רואים שמהירות הגלישה שלכם נמוכה, תנסו לבדוק אם המחשב שלכם נגוע בוירוס. המאמר הבא על אנטי וירוס. ישנם וירוסים המשתמשים במשאבי הרשת וגורמים להורדת מהירות הגלישה.

נושאים חשובים


חומת אש

רק אחרי שמתקינים תוכנת חומת אש (פיירוול - Firewall) ומעיפים מבט ברשימת נסיונות הפריצה שהיא סיכלה, מבינים עד כמה חשוב היה להתקין אותה.

לקריאה נוספת

שחזור מידע

אובדן של מידע מהמחשב עשוי להיות בזמנים מסוימים עניין קריטי ורגיש. שחזור מידע נועד לספק מענה מיידי לתקלות דיגיטאליות שגרמו לאבדן המידע.

לקריאה נוספת

תוכנות ניקוי המחשב

עם השנים מתמלא המחשב שלנו בפסולת והופך בשל כך לאיטי יותר. תוכנות שהותקנו בעבר על המחשב וכבר הוסרו מזמן משאירות אחריהן שאריות

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

אבטחת מידע

כל הזכויות שמורות © 2013-2024