קספרסקי אנטי וירוס - Kaspersky Anti Virus

תוכן [ הסתר ]

תוכנת קספרסקי אנטי וירוס (Kaspersky Anti Virus) היא אחת מן המתחרות הבולטות על התואר תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר. המערכת מציעה זמן תגובה מהיר ביותר לאיומים חדשים, והגנה מצויינת מפני וירוסים. בבדיקות עצמאיות שבוצעו בתוכנה, היא זכתה בציון הגבוה ביותר, ואיתרה 98% מן הוירוסים.

קספרסקי אנטי וירוס 2009

תוכנת קספרסקי אנטי וירוס 2009 היא הגירסה האחרונה מבית קספרסקי, והיא מחליפה את גירסה 7 עטורת השבחים. המערכת הינה אחת החזקות בשוק מבחינת יכולת איתור הוירוסים שלה, אך בתחומים אחרים היא עדיין לוקה בחסר.

יכולת חדשה הקיימת במערכת קספרקסי אנטי וירוס 2009 היא מערכת Security Analyzer המתחברת אל מסד הנתונים של Secunia ומאתרת תוכנות הפועלות על גבי המחשב בהן קיימות פרצות ידועות המאפשרות לפורץ חיצוני להתפרץ למחשב בו קיימת הפירצה. עם זאת תהליך העדכון של הפרצות עדיין מסורבל, ודורש התייחסות נפרדת לכל פירצה שהתגלתה.

התקנת המערכת

ההתקנה של מערכת קספרסקי אנטי וירוס הינה ארוכה באופן יחסי, ודורשת ביצוע הפעלה מחדש של המחשב מספר פעמים. לעיתים מתגלות התנגשויות בין המערכת למערכות אחרות (כמו מערכת קיר האש Zone Alarm) אותה המערכת דורשת להסיר לפני ההתקנה, מה שעשוי להפוך אותה לבעייתית לחובבי Zone Alarm. גם ההסרה של המערכת אינה מלאה, והיא משאירה שאריות רבות ב-registry.

סיכום

מערכת קספרסקי אנטי וירוס 2009 היא בהחלט אחת מן המתחרות החזקות ביותר על התואר מערכת האנטי וירוס הטובה ביותר. עם זאת, כמה מן הפונקציות החדשות במערכת בגירסה 2009 עדיין אינן מושלמות, ודורשות שיפור לגירסה הבאה.

Kaspersky Anti Virus

פרסומת

קספרסקי אנטי וירוס

תוכנת קספרסקי אנטי וירוס מעניקה למחשב שלך הגנה איכותית כנגד איומי וירוסים תוך שמירת רמת עדכניות גבוהה ביותר. המערכת זכתה בפרס נבחר השנה של CNET שנתיים ברציפות.

$59.95 $53.95

נושאים חשובים


חומת אש

רק אחרי שמתקינים תוכנת חומת אש (פיירוול - Firewall) ומעיפים מבט ברשימת נסיונות הפריצה שהיא סיכלה, מבינים עד כמה חשוב היה להתקין אותה.

לקריאה נוספת

שחזור מידע

אובדן של מידע מהמחשב עשוי להיות בזמנים מסוימים עניין קריטי ורגיש. שחזור מידע נועד לספק מענה מיידי לתקלות דיגיטאליות שגרמו לאבדן המידע.

לקריאה נוספת

תוכנות ניקוי המחשב

עם השנים מתמלא המחשב שלנו בפסולת והופך בשל כך לאיטי יותר. תוכנות שהותקנו בעבר על המחשב וכבר הוסרו מזמן משאירות אחריהן שאריות

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

אבטחת מידע

כל הזכויות שמורות © 2013-2024