תוכן [ הסתר ]

כל מחשב צריך אנטי וירוס, רק צריך לבחור איזה. אנטי וירוס נוד (Nod) נותן לכם את הכל – חבילת הגנה מושלמת, מהירה, ולא מפריעה למשתמש, ואפילו המחיר ידידותי.

מה אתה מאכסן במחשב שלך? לא צריך להיות גאון גדול במחשבים, וגם לא חבר קרוב שלך, כדי לנחש שקרוב לוודאי שיש בו תמונות חשובות של המשפחה, מסמכי עבודה או לימודים, תוכנות, משחקים וכדומה. במילים אחרות: נכסים וירטואליים חשובים מאד, שיש להגן עליהם בצורה המרבית.

כל מחשב צריך, כמובן, תוכנת הגנה אחת לפחות. בין היישומים הנפוצים מאד בתחום הזה, תופס האנטי וירוס נוד (Nod) מקום של כבוד. תוכנת הגנה זו נחשבת לאחת הפופולאריות ביותר בעולם בשנים האחרונות, בעיקר בגלל יכולותיה יוצאות הדופן בזיהוי ותיקון מזיקים למחשב מכל סוג.

אודות אנטי וירוס Nod

גלאי הוירוסים Nod, או בשמו המלא Nod 32, מגיע אלינו מבית מדרשה של חברת ESET, השוכנת בסלובקיה הרחוקה. הגרסה הראשונית של התוכנה היתה ב- 1990, ומאז ועד היום היא נחשבת לתוכנת אנטי וירוס מובילה ויעילה. גרסאותיו השונות של היישום זכו לפרסים רבים במהלך השנים, ולא פעם גם לתואר האנטי וירוס הטוב ביותר בעולם.

מעלות האנטי וירוס Nod32

היתרון העיקרי של אנטי וירוס נוד טמון ביכולות הגילוי שלו. הוא מסוגל לזהות וירוסים מכל סוג, כולל כאלו שאינם מתגלים במרבית התוכנות. מלבד זאת, הוא פועל להסרת סוסים טרויאנים, תולעים, גלאי סיסמאות, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום ועוד. בכל בדיקות התוכנה אשר נערכו בשנים האחרונות על ידי חברות חיצוניות, זכה אנטי וירוס זה לתוצאות מקסימליות, עם דגש על סריקה מהירה ואיכותית.

ניקוי המחשב יכול להיעשות במספר דרכים: הגנה בזמן אמת, מבלי להאט את המחשב, סריקת עומק של המחשב, סריקה רגילה של תיקיה או כונן, הגנה על מסמכים או דואר אלקטרוני וכן הלאה. התוכנה מעדכנת את עצמה לעיתים תכופות ביותר, בהתאם להתפתחויות הרות האסון בשוק הוירוסים העולמי - ועושה זאת ללא מעורבות המשתמש.

עבודה במספר ממשקים

במשך שנים, עקב האכילס של אנטי וירוס Nod היה הממשק. משתמשים רבים התקשו להתמודד עם התוכנה, אשר עוצבה בדומה לתוכנת מסרים וכללה מונחים טכניים שלא היו ברורים למשתמש הממוצע. אולם, עם השנים הבינו בחברה את הבעיה, כך שהגרסאות האחרונות של התוכנה כבר מגיעות עם עיצוב ידידותי יותר וכן אפשרות לבחור בין מספר ממשקים, פשוטים או מורכבים.

עם או בלי Firewall?

במשך שנים, אחת הביקורות המרכזיות כנגד אנטי וירוס נוד נגעה להיעדר 'חומת אש', או בלועזית Firewall. 'חומה' זו מגנה על משתמשי רשת האינטרנט מפני גולשים אחרים, ובכך מונעת גישה אל מסמכי המחשב האישיים. כפי שחוו על בשרם מיליוני משתמשים ואלפי ארגונים בכל רחבי העולם, חדירה זו עלולה להיות גרועה יותר מכל וירוס שהמציא האדם.

תוכנת האנטי וירוס של נוד הגיעה בעבר ללא Firewall מובנה, דבר אשר עורר טרוניות רבות מאחר והוא מאלץ את המשתמשים לרכוש תוכנה נוספת. אולם, עם השנים הפכה חומת האש להיות חלק מחבילת האבטחה הרחבה יותר שמציעה ESET.

כיצד משיגים את התוכנה?

אנטי וירוס נוד, טוב ככל שיהיה, לא מגן על דבר מרכזי אחד: עצמו. משתמשים רבים בכל רחבי העולם מורידים את התוכנה מרשת האינטרנט, ובכך חוסכים לעצמם את כספי רכישתה. בהקשר הזה, חשוב להבין שניתן לנסות את התוכנה במשך כחודש באופן חינמי, ללא כל התחייבות, ולאחר מכן לרכוש אותה בחנויות המחשבים המוכרות. אנטי וירוס Nod נחשב לזול באופן יחסי, ומחירו נע לרוב בין חמישים למאתיים שקלים.

תוכנת אנטי וירוס Nod

תוכנת האנטי וירוס מבית Nod נחשבת לאחת מן התוכנות המובילות בעולם לאבטחה על המחשב והגנה בפני וירוסים, תולעים ותוכנות זדוניות.

לחץ להורדת ניסיון

נושאים חשובים


חומת אש

רק אחרי שמתקינים תוכנת חומת אש (פיירוול - Firewall) ומעיפים מבט ברשימת נסיונות הפריצה שהיא סיכלה, מבינים עד כמה חשוב היה להתקין אותה.

לקריאה נוספת

שחזור מידע

אובדן של מידע מהמחשב עשוי להיות בזמנים מסוימים עניין קריטי ורגיש. שחזור מידע נועד לספק מענה מיידי לתקלות דיגיטאליות שגרמו לאבדן המידע.

לקריאה נוספת

תוכנות ניקוי המחשב

עם השנים מתמלא המחשב שלנו בפסולת והופך בשל כך לאיטי יותר. תוכנות שהותקנו בעבר על המחשב וכבר הוסרו מזמן משאירות אחריהן שאריות

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

אבטחת מידע

כל הזכויות שמורות © 2013-2024