אבטחת מידע - על ווירוסים, רוגלות, האקרים ושאר סכנות

Zone Alarm - חומת אש אישית

תוכנת חומת האש האישית Zone Alarm הינה תוכנה קלה לשימוש אך אפקטיבית, המאפשרת לך להגן ביעילות על המחשב שלך מפני האקרים ואיומים אחרים העלולים לנסות לפגוע במחשב שלך או להשתלט עליו מרחוק. התוכנה חוסמת תנועה בלתי רצוייה גם בזמן שאינך ליד המחשב או שאינך עושה שימוש בחיבור האינטרנט. לאורך שנים מהווה מערכת חומת האש (firewall) של Zone Alarm את הסטנדרט אליו שואפים כל המוצרים המתחרים.

Zone Alarm 7.0

גירסה 7 של מערכת Zone Alarm ממשיכה את המסורת של הגירסאות הקודמות של התוכנה, ומספקת שילוב מנצח של הגנה מצויינת על המחשב ביחד עם נוחות גבוהה בהתקנה וההפעלה של המערכת.

התקנה

ההתקנה של התוכנה דורשת הורדת קובץ בגודל 32MB, שלאחריו מבוצעת ההתקנה של התוכנה על המחשב. ההתקנה עוברת בצורה חלקה, ללא שאלות ובקשות מיותרות מצד תוכנת ההתקנה. תהליך ההסרה של התוכנה (במידה והחלטת להסיר אותה) הוא פשוט ומהיר.

הגדרות בסיסיות

המערכת מאפשרת למשתמש להגדיר עד כמה הוא מעוניין להיות מעורב בקבלת ההחלטות של התוכנה. המשתמש יכול לבחור להתערב במערכת קבלת ההחלטות או להשאיר חלק גדול ממנה לתוכנה. המערכת מאפשרת לך להצטרף אל מרכז ההגנה של החברה, ולהעביר בצורה אנונימית מידע אודות איומים חדשים שהתגלו במחשבך, בכדי לעזור למשתמשים האחרים בתוכנה.

יכולות המערכת

המערכת המרכזית בחבילת Zone Alarm היא כמובן מערכת חומת אש השולטת על דלת הכניסה אל המחשב, מונעת כניסת תנועה בלתי רצוייה, ומאפשרת הגדרה קלה של תנועה רצוייה על ידי המשתמש. מערכת זו היא כיום הטובה ביותר הקיימת בשוק חומות האש האישיות, והיא נמצאת בכל המוצרים של Zone Alarm.

במידה ותוכנה שאינה מורשה (כגון רוגלה או סוס טרויאני) הצליחה להיות מותקנת על המחשב שלך, מערכת Zone Alarm כוללת מערכת בקרת תוכנות המונעת מתוכנות בלתי מורשות מלהתחבר מן המחשב שלך החוצה ולהעביר מידע רגיש אל גורמים עויינים. המערכת בודקת את כל פעילות המחשב, ומתריעה למשתמש ברגע שתוכנה חדשה מנסה להתחבר אל האינטרנט - המשתמש יכול לבחור אם לחסום אותה או לאפשר לה את הגישה. המערכת כוללת בנק גדול של תוכנות לגיטימיות אותן לא צריך לחסום, כולל החתימה האלקטרונית של כל תוכנה, וזאת בכדי להקטין את מספר השאלות אותן צריכה המערכת לשאול אותך בתקופת הלימוד.

בזמן שאינך ליד המחשב או שאינך עושה שימוש בחיבור האינטרנט מאפשרת מערכת Zone Alarm לנעול את חיבור האינטנרט באמצעות מנעול אינטרנט תוכנתי. המנעול מופעל או בצורה ידנית, או עם שומר המסך או לאחר זמן מוגדר מראש של אי פעילות.

ZoneAlarm Pro

פרסומת

ZoneAlarm Pro Firewall 2010

תוכנת ZoneAlarm Pro מעניקה למחשבך ולמידע שלך הגנה מתקדמת כנגד תוכנות ריגול, האקרים וסוסים טרויאנים.

$59.95 $29.95

רוצים לדעת כמה שווה שער הדולר? לחצו כאן: שער הדולר הנוכחי באתר ביזפורטל.כל הזכויות שמורות לאתר אבטחת מידע Firewall.co.il