אבטחת מידע - על ווירוסים, רוגלות, האקרים ושאר סכנות

תוספי אבטחה - וורדפרס 2020

ישנם כיום למעלה מ-75 מיליון אתרים פעילים הבנויים על מערכת וורדפרס כך שזה ממש לא מפתיע שאחת המטרות הנפוצות של האקרים היא ללמוד להתגבר על מכשולי האבטחה. אומנם וורדפרס מגיעה עם אמצעי אבטחה לא רעים, אבל האם אתם מוכנים להסתמך רק עליהם? אחד היתרונות הגדולים של המערכת הפופולרית הזו היא הגמישות הרבה שהיא מספקת, וכן התוספים הרבים שניתן למצוא במאגר התוספים שלה.

חשוב לדעת - לא כל המפתחים והמתכנתים מיומנים מספיק לזהות תוספי אבטחה חלשים או לחילופין לא מספיק חזקים להגן על אתרכם. במאגר התוספים של וורדפרס קיימים תוספים שחלק גדול מהקהילה עושה בהם שימוש (עליהם נרחיב מיד), וישנם תוספים פחות מוכרים שעשויים "להירדם בשמירה" על האתר שלכם, תוספים שאפשר לראות שכמות ההורדות שלהם וקצב העדכונים שלהם נמוך, מתוספי אבטחה שכאלו מומלץ להתרחק מפני שאלו עלולים לפתוח את הדלת של האתר שלכם להתקפות לא נעימות של האקרים.

 קבלו מידע נוסף חשוב מעולם הדיגיטל באתר>>> https://www.marketism.co.il

3 תוספי אבטחה מומלצים לוורדפרס

Sucuri Securityזה הוא ללא ספק אחד מתוספי האבטחה הפופולריים ביותר עבור אתרי וורדפרס. אתם יכולים להוריד אותו בחינם, אך אם אתם מעוניינים להשתמש בכמה פונקציות מתקדמות תצטרכו להירשם לאחת מהחבילות בתשלום שהם מציעים. יחד עם זאת, גם אם תחליטו להישאר עם הגרסה החינמית בלבד, מטרת התוסף לשמור על האתר שלכם מוגן ומבוצר מפני פולשים לא רצויים. ברגע שתתקינו אותו הוא יתחיל סריקה אוטומטית כדי לוודא שאין תוכנות זדוניות, קבצים חשודים, קישורים נגועים וכו'. הגרסה החינמית מספקת לכם ביקורות על פעילות האבטחה, לדוגמה: היא יכולה לדווח לכם על ניסיונות כניסה שנכשלו או לדווח אם מישהו מנסה לעשות שינויים בקבצים שלכם. מידע נוסף שהתוסף יכול לספק לכם הוא דיווח אם האתר שלכם נמצא חסום במנועי החיפוש וברשימה השחורה, התראות ופעולות אבטחה במידה ומתרחשת פריצה. בין אם תבחרו להתקין את הגרסה החינמית בלבד או לשדרג אותה, התוסף מגיע עם תכונות מרשימות שיחזקו את אבטחת האתר באופן משמעותי.

 

Sucuri-Security

- iThemes Security התקנת תוסף זה היא גם אחת הדרכים המומלצות להגן על אתר האינטרנט שלכם והוא מגיע עם דגש חזק בזיהוי חולשות של תוספים, סיסמאות חלשות ופעולות מהירות במקרה של פריצה. התוסף מתהדר בתכונות נהדרות כמו למשל: איתור שינויים בקבצים, זיהוי שגיאות 404, נעילת משתמשים "רעים", שליחת התראות אבטחה מיידיות למייל ועוד. גם בתוסף זה ישנה גרסה חינמית וגרסה משודרגת שמציעה אפשרויות אבטחה רחבות יותר בתשלום, יחד עם זאת, גם המהדורה החינמית מעניקה לאתר כיסוי טוב ונחשבת למומלצת מאוד בין תוספי האבטחה המוצעים כיום.

i-Themes-Security

Wordfence – תוסף אבטחה אפקטיבי מאוד – מגיע בגרסה חינמית וגם בגרסת פרימיום. מטרת התוסף לאבטח אתרים בדרך הטובה ביותר. התוסף פופולארי בקרב הקהילה ונחשב לאחד מהמבוקשים. הגרסה החינמית של התוסף תספק לכם הגנה משמעותית. ברגע שתתקינו אותו הוא יבקש מכם להזין כתובת מייל אליה תרצו שהתראות אבטחה יישלחו. לוח המחוונים של התוסף מאוד נוח וברור, מה שמקל על השימוש והופך אותו למאוד ידידותי למשתמש. התוסף כולל חומת אש, סורק תוכנות זדוניות שמסייעים לשמור על האתר שלכם בטוח. התוסף נלחם בספאם ומגיע עם תכונה ייחודית שמאפשרת לכם לחסום התקפות מאזורים מסוימים בעולם. בנוסף התוסף מגן על הקבצים שלכם, תוספים, עיצוב, קבצי ליבה ועוד.

Wordfence

לסיכום, אבטחת מידע באתרים זה לא משחק ילדים - אתר עם פירצות אבטחה יכול לגרום נזק רב לעסק, למוניטין וללקוחות. כדי להגן עליו מפני האקרים מומלץ לתחזק אותו (בין היתר) עם אחד מתוספי האבטחה המומלצים מעלה, ולהתרחק משימוש בתוספי אבטחה אנונימיים. .

 כל הזכויות שמורות לאתר אבטחת מידע Firewall.co.il