אבטחת מידע - על ווירוסים, רוגלות, האקרים ושאר סכנות

שחזור דיסק קשיח

סובל מבעיות בדיסק הקשיח? קצר במעגל האלקטרוני? אל דאגה! הליך שחזור דיסק קשיח מקצועי יסייע לכם להשיב את הקבצים האובדים לחייכם במהירות האפשרית.

צרכני מחשב רבים נתקלים מדי פעם בבעיות ותקלות המתרחשות על גבי הדיסק הקשיח. כיוון שמדובר במדיה רגישה, רבים פונים לחברות מידע מקצועיות על מנת לבצע שחזור דיסק קשיח מקסימאלי ואפקטיבי. במאמר הבא, נסביר כיצד מתבצע הליך שחזור מקצועי של דיסק קשיח.

מהו שחזור דיסק קשיח?

שחזור דיסק קשיח הוא הליך טכני, הנעשה על ידי מהנדס שחזור מידע מקצועי, שתפקידו לתקן את התקלה הלוגית או הפיזית שאירעה בדיסק הקשיח וגרמה למחיקת קבצים ונתונים רגישים מהדיסק. חשוב לציין כי הליך שחזור קבצים נעשה בתנאי מעבדה קפדניים ומקצועיים, שכן מדובר במדיה דיגיטאלית רגישה במיוחד.

מהן התקלות האופייניות של דיסקים קשיחים?

באופן כללי, ישנן שלוש תקלות אופייניות העשויות להתרחש על גבי דיסקים קשיחים והן הבאות:

אילו שירותי שחזור ישנם לדיסקים קשיחים?

חברות שחזור מידע מקצועיות המתמחות בהליך שחזור דיסק, מספקות את שירותי השחזור הבאים בכל הקשור לדיסק הקשיח:

שחזור דיסקים מסוג: MFM, Etc, SCSI, IDE (3.5” 1.8”, 2.5”, Ziff), FC, שרתי RAID SATA (בעיקר מערכים 1 או 2) ודיסקים מסוג SAS.

אודות ההליך

תיקון דיסק קשיח הוא הליך המצריך עבודה בתנאי מעבדה מקצועיים ונעשה על ידי מהנדסים המתמחים בשחזור של דיסקים קשיחים. הליך השחזור, מורכב בעיקרו משלושה שלבים עיקריים והם:

למה ההארד דיסק כל הזמן מתקלקל?

יואב זילברשטיין, מנכ"ל טיק טק טכנולוגיות שחזור מידע, מסביר בסרטון הוידאו הבא כיצד לבחור דיסק קשיח אמין, עם מינימום תקלות - ועונה על שאלות בנוגע לשירותי שחזור מידע מדיסקים קשיחים: לצפייה בכתבה.

איך לבחור חברת שחזור מידע מקצועית?

אם ברצונכם לבצע שחזור דיסק קשיח מקצועי ולהציל אחוז גבוה מהמידע החשוב שאב, בעקבות התקלה שאירעה על גבי הדיסק בקשיח, מומלץ מאוד לפנות לחברת שחזור מידע בעלת מוניטין, ניסיון וותק מקצועי רב בשחזור קבצי מידע רגישים (אנו ממליצים לפנות לחברת טיק טק, שהוזכרה בכתבה שלמעלה, אשר מספקת שירותי שחזור עם קרוב ל-100% הצלחה). אנו ממליצים לכם לפנות לחברות מומלצות המחזיקות בציוד טכנולוגי מתקדם ובמעבדות חדישות המאפשרות לכם לבצע הליך שחזור של דיסק קשיח בצורה מקצועית, יעילה ומהירה.

זקוקים להמלצות על חברות שחזור? בקרו באינדקס העסקים של zap דפי זהב: www.d.co.il

לסיכומו של עניין, בפעם הבאה שאתם נתקלים עם בעיה חמורה בדיסק הקשיח, אין סיבה להילחץ, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת שחזור מידע מקצועית ולבקש ממנה לבצע הליך מקצועי של שחזור דיסק קשיח בכדי להציל את המידע הרגיש שנמחק מעיניכם.כל הזכויות שמורות לאתר אבטחת מידע Firewall.co.il