אבטחת מידע - על ווירוסים, רוגלות, האקרים ושאר סכנות

קספרסקי אנטי וירוס - Kaspersky Anti Virus

תוכנת קספרסקי אנטי וירוס (Kaspersky Anti Virus) היא אחת מן המתחרות הבולטות על התואר תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר. המערכת מציעה זמן תגובה מהיר ביותר לאיומים חדשים, והגנה מצויינת מפני וירוסים. בבדיקות עצמאיות שבוצעו בתוכנה, היא זכתה בציון הגבוה ביותר, ואיתרה 98% מן הוירוסים.

קספרסקי אנטי וירוס 2009

תוכנת קספרסקי אנטי וירוס 2009 היא הגירסה האחרונה מבית קספרסקי, והיא מחליפה את גירסה 7 עטורת השבחים. המערכת הינה אחת החזקות בשוק מבחינת יכולת איתור הוירוסים שלה, אך בתחומים אחרים היא עדיין לוקה בחסר.

יכולת חדשה הקיימת במערכת קספרקסי אנטי וירוס 2009 היא מערכת Security Analyzer המתחברת אל מסד הנתונים של Secunia ומאתרת תוכנות הפועלות על גבי המחשב בהן קיימות פרצות ידועות המאפשרות לפורץ חיצוני להתפרץ למחשב בו קיימת הפירצה. עם זאת תהליך העדכון של הפרצות עדיין מסורבל, ודורש התייחסות נפרדת לכל פירצה שהתגלתה.

התקנת המערכת

ההתקנה של מערכת קספרסקי אנטי וירוס הינה ארוכה באופן יחסי, ודורשת ביצוע הפעלה מחדש של המחשב מספר פעמים. לעיתים מתגלות התנגשויות בין המערכת למערכות אחרות (כמו מערכת קיר האש Zone Alarm) אותה המערכת דורשת להסיר לפני ההתקנה, מה שעשוי להפוך אותה לבעייתית לחובבי Zone Alarm. גם ההסרה של המערכת אינה מלאה, והיא משאירה שאריות רבות ב-registry.

סיכום

מערכת קספרסקי אנטי וירוס 2009 היא בהחלט אחת מן המתחרות החזקות ביותר על התואר מערכת האנטי וירוס הטובה ביותר. עם זאת, כמה מן הפונקציות החדשות במערכת בגירסה 2009 עדיין אינן מושלמות, ודורשות שיפור לגירסה הבאה.

Kaspersky Anti Virus

פרסומת

קספרסקי אנטי וירוס

תוכנת קספרסקי אנטי וירוס מעניקה למחשב שלך הגנה איכותית כנגד איומי וירוסים תוך שמירת רמת עדכניות גבוהה ביותר. המערכת זכתה בפרס נבחר השנה של CNET שנתיים ברציפות.

$59.95 $53.95


כל הזכויות שמורות לאתר אבטחת מידע Firewall.co.il