אבטחת מידע - על ווירוסים, רוגלות, האקרים ושאר סכנות

נורטון אנטי וירוס - Norton Anti Virus

מערכת נורטון אנטי וירוס (Norton Anti Virus) היא אחת המערכות הנפוצות והפופולריות בעולם כיום. המערכת מספקת הגנה טובה כנגד מגוון רחב של וירוסים וסוסים טרויאנים, תוך שמירת רמת עדכניות גבוהה של מסד הנתונים שלה. המערכת מיוצרת על ידי חברת סימנטק (Symantec).

Norton Anti Virus

פרסומת

נורטון אנטי וירוס

תוכנת נורטון אנטי וירוס מעניקה למחשב שלך הגנה איכותית כנגד איומי וירוסים תוך שמירת רמת עדכניות גבוהה ביותר. לא סתם מערכת נורטון אנטי וירוס היא אחת המערכות הפופולריות ביותר בעולם כיום.

$39.99

רוצים לדעת כמה שווה שער הדולר? לחצו כאן: שער הדולר הנוכחי באתר ביזפורטל.

נורטון אנטי וירוס 2009

לאחר ביקורות רבות שהופנו אל סימנטק בשל העובדה כי מערכת נורטון אנטי וירוס הינה מערכת כבדה בצורה משמעותית ביחס למערכות האחרות בשוק, גירסת 2009 של המערכת הינה קלה יותר ומהירה יותר. בבדיקות עצמאיות שבוצעו בתוכנה, היא זכתה בציון הגבוה ביותר, ואיתרה 97% מן הוירוסים.

תכונת ה-Insight

אחת התכונות המאפשרות למערכת מהירות סריקה גבוהה יותר הינה תכונת Insight הייחודית למערכת נורטון אנטי וירוס, המזהה תוכנות "אמינות" אותן אין צורך לבזבז זמן על סריקה שלהן פעם אחר פעם אלא אם הן שונו. זיהוי התוכנות ה-"אמינות" נעשה דרך יצירת קהילת משתמשים של המערכת, כך שתוכנה שבה נעשה שימוש על ידי משתמשים רבים מוגדרת כאמינה יותר. תכונת ה-insight, כשהיא בצירוף עם תכונת whitelist המאפשרת הגדרה מראש של תוכנות "בטוחות" מאפשר למערכת לרוץ מהר יותר בצורה משמעותית.

עדכון חתימות וירוסים

במערכת נורטון אנטי וירוס 2009 בוטלה מערכת ה-LiveUpdate, ועתה המערכת מעדכנת את חתימות הוירוסים כל כמה דקות, ובממשק המערכת ניתן לראות לפני כמה דקות עודכן בנק החתימות.

מערכת ההתקנה

מערכת ההתקנה של נורטון אנטי וירוס הוחלפה (ממערכת של מיקרוסופט למערכת פרטית של סימנטק), והיא מאפשרת הורדה פשוטה של התוכנה והתקנה חלקה תוך דקות ספורות, ללא צורך בהפעלה מחדש של המחשב. גם אפשרות הסרת המערכת שופרה, וכעת כמעט שלא נשאר דבר לאחר הסרתה.

בעיות תאימות

עם זאת, אין טוב בלי רע. בהתקנת מערכת נורטון אנטי וירוס 2009 נתקלתי בבעיות תאימות של המערכת עם מערכת חומת האש Zone Alarm, מה שאילץ אותי לעבור בחזרה לגירסה הישנה יותר של המערכת - גירסת 2008. אני מקווה כי בעיות התאימות יפתרו בקרוב.

סיכום

לסיכום: מערכת נורטון אנטי וירוס 2009 הינה מערכת המציעה יכולות גבוהות בתחום ההגנה על המחשב, ושיפור משמעותי במהירות העבודה ובדרישות המערכת. עם זאת, התחרות מצד קספרסקי אנטי וירוס עדיין הינה חזקה ביותר, והקרב בין שתי המערכות צמוד!

Norton Anti Virus

פרסומת

נורטון אנטי וירוס

תוכנת נורטון אנטי וירוס מעניקה למחשב שלך הגנה איכותית כנגד איומי וירוסים תוך שמירת רמת עדכניות גבוהה ביותר. לא סתם מערכת נורטון אנטי וירוס היא אחת המערכות הפופולריות ביותר בעולם כיום.

$39.99


כל הזכויות שמורות לאתר אבטחת מידע Firewall.co.il