אבטחת מידע - על ווירוסים, רוגלות, האקרים ושאר סכנות

העברת העסק למחשוב ענן

בעידן האינטרנט המהיר עסקים רבים מחוברים לרשת באופן תמידי וזקוקים לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים ואיכותיים. בישראל המעבר של עסקים לשירותי המחשוב בענן יחסית איטי בהשוואה למדינות מערביות אחרות, לכן אם עדיין לא העברתם את העסק שלכם למחשוב ענן כדאי לכם להבין מהם היתרונות של השירות החדשני יחסית וכיצד המעבר יזניק את העסק שלכם למעלה.

מה זה בדיוק מחשוב ענן? האם העסק שלכם צריך לעבור לענן? מהם היתרונות לעסק העובר לענן? כל זאת ועוד בכתבה שהכנו עבורכם.

מהו מחשוב ענן?

שירותי מחשוב ענן,באנגלית Cloud Computing, הם שירותי מחשוב המבוססים לרוב על רשת האינטרנט ושרתים חזקים. המשתמש מקבל גישה למידע ולמשאבי המחשוב באמצעות רשת האינטרנט, כאשר המידע המאוחסן בחוות שרתים מאובטח וקל לשחזר אותו בעת הצורך.

המעבר למחשוב ענן מאפשר לעסק שלכם להימנע מהוצאות גדולות לצורך רכישת ציוד מחשבים ותקשורת ולרכישת תוכנות שונות, המחשוב בענן מאפשר לכם שליטה מלאה במידע והקצאת משאבי מחשוב בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. במקום להשקיע הרבה כסף במערכת מחשוב פנים ארגונית אתם זוכים לשירותי מחשוב מתקדמים ומותאמים לצרכים שלכם המבוססים על גישה מרחוק דרך האינטרנט.

מה כוללים בתוכם שירות מחשוב ענן?

כאשר מקבלים החלטה להעביר את העסק למחשוב בענן יש לאפיין צרכים, להשוות מספר הצעות, לבדוק את היציבות והביצועים של מערכת המחשוב בענן ולבחון מה כולל השירות ומהי זמינות התמיכה. באופן כללי, שירותי המחשוב בטכנולוגיית ענן כוללים את הפתרונות הבאים:

מהם היתרונות של שירותי המחשוב בענן?

העברת העסק לשירותי המחשוב בענן מבטיחה לכם יתרונות רבים, ביניהם:

אילו סוגי עננים קיימים?

ישנם 4 סוגי עננים:

מה צריך לברר כשבוחרים ענן לעבור אליו?

לאחר שקיבלתם החלטה להעביר את העסק לענן עליכם לבחור היטב את הספק. כדי לקבל החלטה נכונה ומשתלמת עליכם להתייחס לגורמים הבאים בעת בחירת הענן אליו מעוניינים לעבור: