אבטחת מידע - על ווירוסים, רוגלות, האקרים ושאר סכנות

בדיקת מהירות גלישה

מרגישים שהמחשב שלכם לא ממש זז באינטרנט? יכולות להיות לכך הרבה מאוד סיבות. תחילה, הייתי ממליץ לכם לבצע בדיקת מהירות גלישה, 012 יצאו במוצר חדש שבודק מידית את מהירות העלאה וההורדה ומציג אותה בצורה גרפית ברורה. אם מהירות הגלישה שלכם לא כמו שהיא אמורה להיות תבדקו את הדברים הבאים:

רוגלות

בזמן הגלישה באינטרנט עלולים להידבק אליכם רוגלות המאטות את מהירות הגלישה. כדאי לעבור על המאמר אנטי רוגלות ולבצע את הניקוי כמו שצריך. לאחר מכן תנסו להריץ שוב את בדיקת המהירות ולראות אם המצב השתפר.

מספר מחשבים מחוברים ברשת

אם ישנם מספר מחשבים המשתמשים ברוחב הפס שלכם במקביל, ייתכן ואחד מהם "שואב" כרגע יותר משאבים ולכן מהירות הגלישה נמוכה בבדיקה. אם אתם משתמשים ביותר ממחשב אחד על הרשת תקפידו על כך שמהירות הגלישה שלכם מספיק גדולה לתמוך בכך. מהירות של למעלה מ 3M צריכה להספיק לרוב הגולשים הביתיים במידה ויש עד 3 או 4 מחשבים.

וירוסים

אם עדיין אתם רואים שמהירות הגלישה שלכם נמוכה, תנסו לבדוק אם המחשב שלכם נגוע בוירוס. המאמר הבא על אנטי וירוס. ישנם וירוסים המשתמשים במשאבי הרשת וגורמים להורדת מהירות הגלישה.

שיפור מהירות הגלישה

אם בדיקת המהירות שלך מראה את המהירות הנכונה אבל עדיין מרגיש לכם קצת איטי? אולי תרצו לבדוק את המבצעים שיש ל 012 על אינטרנט מהירכל הזכויות שמורות לאתר אבטחת מידע Firewall.co.il